Ještěří démoni

29. března 2014 v 10:00 | an0nym000us |  Démoni

Ještěří démoni

Ještěří démoni jsou jedni z největších a také nejsilnějších démonů. Mnoho z nich dokáže chrlit oheň a něktří jsou nebezpeční i zezadu, díky čelistem na ocase. Bojují i meči o které se při běho opírají, jako by to byla součást jejich končetiny. Tyto meče jsou očarované a pokud démon svého nepřítele nezabije způsobí mu strašné bolesti (nepříteli). Největší a nejsilnější ještěři jsou vůdci všech těchto démonů a zodpovídají se jen pánu pekel.
Kromě mečů, ohně a zubů mají také dlouhé drápy, kterými kromě sečných ran způsobují i popáleniny. Někteří jen rudě žhnou, ale jiní plápolají velkými plameny. Jejich kůže bývá porostlá černými kameny, které dokáží rozpálit a vystřelovat. Mají také křídla, ale ta jsou moc malá a potrhaná na to, aby moli vzleťet a používají je jen na zastrašení nepřítele, protože s roztaženými křídli vypadají větší. Měří od špičky ocasu po hlavu kolem dvanácti metrů a proto se jim opravdu jen málokdo dokáže v boji postavit.
Oheň na ně samozřejmě nepůsobí a voda se většinou vypaří dřív, než je zasáhne a šípi jim mnoho neďelají. Elf je sice dokáže zabít několika šípi, ale musí být opravdu dobrý střelec a proto se v boji s nimi dají použít jen meče a jiné zbraně na blízko a boj s nimi je vždy krvavá řež.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama