Lesní Elfové

21. března 2014 v 18:07 | an0nym000us |  Elfové

Lesní Elfové

Elfové jsou jedním z nejstarších národů na Rithagu. Lesní elfové jsou ale velmi mladý národ oproti Vznešeným elfům, kteří jsou prapředky všech elfů. Jsou však nejpočetnějšími a nejznámějšími elfy. Žádní elfové nestárnou, ale je možné je zabít.
Lesní elfové vždy brání své lesy před kterýmkoli nepřítelem, včetně trpaslíku, se kterými jsou přátelé. Vedou však války jen při vlastním ohrožení, či při ohrožení svých lesů. Lesní Elfové nejedí žádné maso a živí se jen rostlinou stravou.
Jejich nejoblíbenější zbraní jsou luky. Dokázali by s nimi sestřelit z nebe sokola jedinou ranou, kdyby chtěli, ale používají je proti svým nepřátelům a ne proti nevinným ptákům. V případě války jsou v jejich armádě nejen Elfové, ale i Enti a jiní obyvatelé rozsáhlých elfských lesů. Do boje jezdí na jednorožcích, kteří jsou mnohem lepší než obyčejní koně, protože se v boji neplaší, rozumí elfské řeči a dokáží nabodnout nepřátele na roh.
Elfové obchodují s mnoha vyspělými národy, například s Trpaslíky či s Atlantiďany. Díky tomuto obchodu velmi zbohatli. Neobchodují však se svými luky, ačkoli jim mnoho národů nabízí veliké bohatství. Elfové jsou však na své luky tak hrdí, že si jejich tajemství nechávají pro sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama