Skřeti

21. března 2014 v 22:32 | an0nym000us |  Národy Rithagu

Skřeti

Skřeti jsou velmi bojovný národ a často se říká, že slouží temnému pánu. Ve skutečnosti mu slouží sotva destina všech Skřetů. Ostatní žijí v Arogu, pravlasti všech skřetů. Jejich hlavní město stoí na vulkánu, který již nesoptí, ale stále je v něm láva, jejíž teplo Skřeti používají pro vyhřívání svých domů. Pomocí pokročilého systému trubek ho rozvádějí po celém Arogu.
Skřeti mají mnoho klanů, kteří mezi sebou stále soupeří o moc. Současně nejmocnější Skřetí klan je klan Thirgxů, z nějž pochází i současný Skřetí král Rhoxir.
Skřeti se dělí na tři druhy. Nejmenší a nejslabší, ale také nejpočetnější Skřeti jsou červení také nazývaní goblini. Ti používají sekerky a dýky. Většinou útočí ve velkých skupinách za zálohy.
Dále jsou tu šedí neboli obyčejní Skřeti. Jsou hlavní složkou skřetích vojsk. Používají meče nebo sekery a kulaté štíty.
Nejsilnější Skřeti, elita Skřetího vojska jsou černí Skřeti. Měří přes dva metry a všichni používají dlouhé meče nebo sekery a velké obdélníkové štíty.
Skřeti také vyrábějí mnoho pokročilých válečných strojů. Žádné hradby nedokážou dlouho odolávat jejich útoku a jejich obří kuše dokážou zasáhnout draka a zabít ho jedinou ranou. Také vyráběji zbraně a zbroj pro spřátelené národy, například Trolly a obry.

Šedý skřet
Někteří skřeti jezdí na vlcích vycvičených k boji

Černý skřet
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dodo dodo | 21. března 2014 v 22:44 | Reagovat

Vypadá trochu jako troll

2 dodo dodo | 21. března 2014 v 23:01 | Reagovat

Myslim toho černého skřeta

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama