Temný pán

22. března 2014 v 9:54 | an0nym000us |  Temná stvoření

Temný pán

Nikdo neví odkud se temný pán vzal. Ví se jen to, že se zhruba před 120ti lety objevil s armádou temných rytířů a postavil si pevnost Rang-Urs. Začal pomocí temných kouzel vytvářet nové bestie, pro svou armádu. On sám je prý stvořen nekontrolovanou temnou magií. Vybudoval ohromnou armádu a napadl celý Rithag. Elfové, Lidé, Trpaslíci a jiné národy se spojili a útok odrazili. Od té doby je Rithag ve válce, která si vyžádala více obětí , než kterákoliv jiná.
Temný pán umí měnit podobu, ale nejčastěji se zjevuje jako Jezdec v plášti bez tváře. Jede na černém koni s družinou strašlivých přízraků. Každý, kdo mu vzkříží cestu a není na jeho straně má jen dvě možnosti. Přidat se k němu nebo zemřít.
V jeho armádách je mnoho zrůd vytvořených jeho temnými kouzly, ale i Temní Elfové, někteří Draci, Démoni, Skřeti, Hydry a jiní tvorové. Také dokáže přimět mrtvé, aby vstali z hrobů a bojovali po jeho boku. Přes svou velkou sílu dosud nikdy nebojoval v žádné bitvě osobně a jen posílal své služebníky. To je velké štěstí pro obyvatele Rithagu, protože kdyby šel do bitvy on sám už by se pravděpodobně neubránili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama