Jednorožci

19. dubna 2014 v 19:47 | an0nym000us |  Tvorové Rithagu

Jednorožci

Jednorožci jsou nádherní bílí koně se spirálovitě stočeným rohem na čele. Jsou většinou stejně velcí a stejně rostlí jako dobří závodní koně, ale někderé druhy, jako například horští jednorožci mohou být o mnoho větší.
Všichni jednorožci běhají mnohem rychleji než obyčejní koně a nikdo kromě gryfa je nedokáže chytit, pokud si to nepřejí. Gryfové ale jednorožce neloví a jednorožci proto nemají žádného přirozeného nepřítele. Temný pán ale stvořil nápodobu jednorožců známou jako temní jednorožci. Ti dokáží jednorožce dohnat a zabít.
Lesní elfové je často využívají jako jízdní zvířata a když na nich jezdí nepoužívají sedla, protože jednorožec se sám dokáže postarat o to, aby jezdec nespadl. Na jednorožci by ale nikdo neměl jezdit dokud si nezíská jeho důvěru a ten, kdo se o to pokouší riskuje život. Jednorožci vycvičení k boji dokáží nabodnout nepřítele na roh a nebojí se žádného nepřítele.
Rohy jednorožců mají magickou moc a jediný jejich dotek dokáže zabít většinu temných bytostí a dokáže vyčistit jakýkoliv jed. Rohy jednorožců jsou vždy bílé kromě rohů temných jednorožců, které jsou samozřejmě černé. Rohy jsou pevnější než diamant a není znám žádný způsob jak je zničit kromě jejich doteku s rohem temného jednorožce. Rohy jsou velmi vzácné, protože jediný způsob jek je získat je přesvědčit jednorožce, aby ho vydal sám. Pokud se mu někdo pokusí roh uříznout nebo ho o něj připravit jakkoli proti vůli jednorožce do roka zemře a roh se mu stejně nepodaří získat.
Jednorožci dokáží velmi dobře vycítit temnou magii, ale nedokáží vycítit někoho, kdo se k nim blíží, i kdyby chtěl jednorožce zabít, pokud temnou magii nepoužívá.
Nejvzácnějším druhem jednorožců jsou nebeští jednorožci. Ti mají křídla a dokáží ovládat magii vzduchu. Často se zaměňují s okřídlenými jednorožci, kteří narozdíl od nich žádnou magii neovládají a jsou to jen kříženci jednorožce a pegasa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 20. dubna 2014 v 0:48 | Reagovat

" V noci mi na čele, - na pokožce
vyrazil paroh ! ... jsem jednorožcem !
... jdu na vás !"

" Jen to zkus !"

... hoch křičí : " Berany ... duc !"

Potrkán  MUDr  Bill  Szilenyi !
... válíc se lékař na zemi
křičí :  " Dejte mu injekci !!"

... již vbodli mu injekci zřízenci...
hoch usnul, injekcí zfetovaný ...

...lékař  ( od muže potrkaný )
hladí si bouli na spánku
... bláznivý muž je již ve spánku,
trhá se, - zdá se mu o trkání ..

... lebku zas hladí  muž potrkaný ...

2 Kera Kera | Web | 23. dubna 2014 v 16:00 | Reagovat

A jednorožcom vládne Úžasne sprostá kráľovná jednorožcov :D

3 an0nym000us an0nym000us | Web | 23. dubna 2014 v 19:37 | Reagovat

To je temný jednorožec. O těch napíšu někdy později.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama