Raraši

3. dubna 2014 v 16:19 | an0nym000us |  Démoni

Raraši

Raraši jsou velmi malá okřídlená stvoření pocházející z pekla. Jsou nejpočetnějšími démony a plní úlohu zvědů, zlodějů a poslíčků. Pro skutečnou bitvu jsou moc malí a slabí, ale v houfu dokáží zabít několik lidí a ukrást jim majetek nebo tajné plány. Poslouchají jakéhokoli démona, který je silnější než oni, což je každý démon krom samotného raracha.
Raraši snědí téměř cokoli. Od kradeného jídla po kameny a bláto. Pijí také cokoliv od krve po vodu plnou splašků. Jediné, co nesnědí, je to, co nedokážou rozkousat. Nejvíce jim však chutná lidské jídlo, a proto ho často kradou. Jsou dobří zloději, a proto kradou nejen jídlo, ale i tajné plány, zbraně či munici.
Nepoužívají zbraně a když bojují, používají své zuby a drápy. Mnohem více životů ale zmařili ukradením tajných plánů a jejich předáním Temnému pánu. Nebezpeční jsou také rozkradením a zamořením zásob v obléhaném městě. Větší počet rarachů někdy dokáže otevřít bránu zevnitř, ale většinou jim v tom zabrání obránci města.
Raraši dokáží měnit podobu, ale jejich maskování je vždy nedokonalé a lze ho prohlédnout. Nedokáží totiž úplně potlačit svou démonickou podobu, a proto zvířata, ve která se promění, mají často rudé oči, slintají jako nakažená vzteklinou, mají ostré zuby nebo vyplazují špičatý či rozeklaný jazyk. Často se také chovají velmi zuřivě a agresivně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama