Pekelní obři

20. května 2014 v 16:02 | an0nym000us |  Démoni

Pekelní obři

Pekelní obři se téměř v ničem neliší od démonických vojáků. Jsou jen mnohem větší a mnohem silnější. Pekelní obři jsou většinou velmi hloupí a téměř nikdy nemyslí samostatně. Většina z nich jen slepě poslouchá rozkazy svých nadřízených, které vládce démonů vybírá z těch pekelných obrů, kteří dokáží samostatně myslet. Pekelným obrům může velet jen jiný pekelný obr, protože jiného démona neposlechnou.
Pekelní obři jen málokdy používají nějaké zbraně a když je používají jsou to většinou kyje nebo palice. Sami si žádné zbraně vyrobit nedokáží a vyrábějí je pro ně démoničtí vojáci. Pekelní obři dokáží snadno prorazit hradby a je velmi těžké je skolit. Osvědčila se proti nim magie nebo válečné stroje jako balista, ale pěší armáda proti nim nemá šanci pokud nemá ohromnou početní převahu nebo magické zbraně.
Pekelní obři mají stejnou hierarchii jako většina démonů. Vládnou největší a nejsilnější. Ovšem ne ve válkách, protože vládce démonů moc dobře ví, že velitelé by měli být ti nejchytřejší a ne ti nejsilnější. Mnoho pekelných obrů si myslí, že pro svou velikost mohou poroučet démonickým vojákům. Vládce démonů je ale vyvedl z omylu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kera Kera | Web | 21. května 2014 v 15:21 | Reagovat

Celý moji spolužiaci veľký a blbý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama