První válka démonů

8. května 2014 v 9:54 | an0nym000us |  Dějiny Rithagu

První válka démonů

První válka démonů začala nedlouho po velkém skřetím tažení. Když elfští mágové použíli příliš velké množství energie a nedokázali jí úplně spoutat, neovládnutá magie prorazila průrvu do pekla. Démonům netrvalo dlouho než průrvu objevili a začali se hrnout na povrch.
Démoni, kteří neumí nic jiného než bojovat, napadali každého, koho potkali, a ničili a plenili vše, co jim přišlo do cesty. Nejdříve nikdo nevěděl, jak jsou silní a Elfové proti nim vyslali slabou skupinu vojáků domnívaje se, že jde jen o pár loupežníků, kteří začali být příliš drzí. Z této armádky samozřejmě nikdo nepřežil a teprve tehdy si všechny národy uvědomili, že jde o vážný problém. Dosud však nikdo netušil o jak vážný. Teprve když démoni napadli elfskou říši se zjistilo, jak velká je jejich armáda.
Na válku nebyl nikdo připravený a démonům nic nebránilo v plenění a ničení. Elfové, Lidé a Trpaslíci spojili své armády v zoufalém pokusu porazit démony. Jejich armády ale nebyly připravené na tak velkou bitvu a démoni zvítězili.
Vypadalo to, že démoni vyhladí všechny obyvatele Rithagu a pravděpodobně by se to stalo, kdyby se nedopustili osudné chyby. Velitel armády démonů opojený dosavadními vítězstvími napadl skřety, kteří jsou jako bojovný národ k boji vždy připravení. Na hranicích země skřetů došlo k několika tuhým bitvám. Síly byly dlouho vyrovnané a bez výsledku spolu skřeti a démoni zápolili už druhý rok, když na démony zezadu vpadli Elfové, Lidé a Trpaslíci, kteří zatím stihli nashromáždit dostatečnou armádu. Démoni byli koseni z obou stran a jejich vojsko bylo poraženo.
Démony se podařilo na nějakou dobu zahnat zpět do podzemí, ale brzy znovu vylezli na povrch.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kera Kera | Web | 11. května 2014 v 16:00 | Reagovat

démoni sa vždy vrátia :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama